Zakład Prefabrykacji Rozdzielnic

Twoje instalacje elektryczne

Oferujemy profesjonalne projektowanie rozdzielnic wykonane przez firmę ESPE. 

Przygotowujemy standardowe wysoko seryjne rozdzielnie dla odbiorców przemysłowych, a także pojedyncze rozdzielnie przeznaczone dla przemysłu oraz dla mniejszych odbiorców, także indywidualnych..

Z uwagi na nasze działanie w branży automatyki oferujemy również prefabrykację rozdzielnic  przeznaczonych dla obsługi systemów automatyki. 

Prefabrykację wykonujemy w naszym warsztacie na potrzeby prowadzonych przez nas realizacji, a także jako samodzielną usługę produktową.

Montaż rozdzielnic wykonujemy w dobrze wyposażonym w narzędzia i przygotowanym do tego zadania warsztacie, który umożliwia montaż różnorodnych elementów zgodnie z wymaganiami technicznymi producentów.

Montaż realizujemy z powierzonych projektów wykonawczych lub według  opracowanego przez nas projektu dostosowanego do potrzeb Klienta, z materiału własnego lub powierzonego.

Wszystkie produkowane przez nas rozdzielnice przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości zgodnie z normą PNEN 61439. Do każdego wyprodukowanego egzemplarza udostępniamy komplet dokumentacji w formie tradycyjnej oraz w formie dedykowanego serwisu www, co jest szczególnie wygodne dla naszych Klientów przy prefabrykacji serii rozdzielnic, bo umożliwia łatwe odszukanie dokumentacji elektrycznej, jak i zdjęć każdego egzemplarza rozdzielni.

Na prefabrykowane rozdzielnice udzielamy gwarancji, a w zależności od wybranego producenta podzespołów możemy zaproponować naszym Klientom wydłużoną gwarancję.

Prefabrykacja rozdzielnic na najwyższym poziomie

Twoje instalacje elektryczne

Do naszego zespołu należą fachowcy, którzy projektowanie rozdzielnicy wykonują z pełną starannością oraz zaangażowaniem. Duża wiedza oraz doświadczenie umożliwiają realizację usług, z których jest zadowolonych wielu naszych Klientów. Nasze usługi elektryczne w Łodzi i Polsce Centralnej wykonywane są zawsze w porozumieniu z Klientem, tak aby jak najlepiej spełnić oczekiwania Zamawiających. Gwarantujemy terminowość oraz pełne zaangażowanie podczas powierzonych nam zadań. Wśród naszych usług dostępna jest także prefabrykacja szaf sterowniczych dla automatyki. Przeprowadziliśmy już wiele udanych realizacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy z zespołem profesjonalistów ESPE w zakresie:

ESPE » Zakład Prefabrykacji Rozdzielnic

Call Now Button