15 lat doświadczenia

Twoje instalacje elektryczne

Firma ESPE powstała w 2006 r. jako firma instalacyjno – outsourcingowa w  branży telekomunikacyjnej.
Z biegiem lat poszerzyliśmy działalność o kolejne usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych, sieci komputerowych, systemów alarmowych, monitoringu oraz utrzymania ruchu obiektów przemysłowych w zakresie instalacji elektrycznych.

Obecnie projektowanie i montaż instalacji elektrycznych stanowi podstawę działalności firmy.

Czym się zajmujemy ?

Twoje instalacje elektryczne

Główną działalnością firmy od lat jest projektowanie i montaż instalacji elektrycznych i sieci komputerowych. Usługi te świadczymy głównie dla odbiorców przemysłowych, developerów, ale również dla odbiorców indywidualnych, w każdym przypadku dbając o wysoką jakość i terminowość wykonywanych prac.
Wykonujemy także montaże instalacji alarmowych, monitoringu, pomiary elektryczne obiektów i urządzeń, zajmujemy się prefabrykacją rozdzielnic.
Nasi inżynierowie świadczą usługi kierownika robót elektrycznych, a doświadczeni elektrycy pracują w zespołach utrzymania ruchu w obiektach przemysłowych.
Więcej o naszej ofercie znajdziesz tutaj.

Zaufaj profesjonalistom

Twoje instalacje elektryczne

Siłą naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą, ich doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Nasz zespół jest stały, dzięki czemu działamy szybko i efektywnie, wykorzystując doświadczenie pochodzące z dotychczasowych realizacji.

Gwarancją sukcesu i jakości usług jest nasza kadra – zespół wykwalifikowanych inżynierów, projektantów, analityków oraz elektryków.

Jesteśmy członkiem Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi.

Aktualności

Twoje instalacje elektryczne
Automatyka
Maciej Tyszkiewicz

Magazyn przepakownia 2

Klient: Rossmann
Lokalizacja: Łódź
Opis: Pracę rozpoczęliśmy od zbudowania dedykowanych tras kablowych następnie skupiliśmy się na okablowaniu i wymianie rozdzielnic które wymagały zabiegu rozbudowy o nowe elementy…

Czytaj więcej »
Automatyka
Maciej Tyszkiewicz

AKL2 – MG7

Klient: Rossmann
Lokalizacja: Łódź
Opis: Zakres prac dotyczył rozbudowania tras kablowych dla instalacji elektrycznej (oświetleniowej i siłowej) oraz sieci komputerowej i instalacji monitoringu…

Czytaj więcej »
Instalacje elektryczne
Maciej Tyszkiewicz

Biura MG7

Klient: Rossmann
Lokalizacja: Łódź
Opis: Zakres prac jakim objęty był projekt dotyczył instalacji elektrycznej wraz z wymianą rozdzielnic elektrycznych oraz modernizacją okablowania już istniejącego…

Czytaj więcej »


Co nowego?

Twoje instalacje elektryczne

Stałość kadry oraz wysokie kompetencje zespołu pozwalają  nam z sukcesem mierzyć się z nowymi wyzwaniami, które chętnie podejmujemy.
W 2019 r. oferta firmy została poszerzona o usługi utrzymania ruchu obiektów przemysłowych w zakresie instalacji elektrycznych.
W planach mamy dalszy rozwój ukierunkowany przede wszystkim na poszerzenie działalności biura projektowego, zwiększenie liczby instalatorów oraz podnoszenie kompetencji pracowników.


Call Now Button