Sieci komputerowe

Twoje instalacje elektryczne

Wykonujemy sieci komputerowe dla średnich i dużych odbiorców. Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie projektowania i budowy sieci LAN i WAN. Montaż okablowania strukturalnego wykonujemy głównie w biurach, halach magazynowych i produkcyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy COMMSCOPE – globalnego dostawcy rozwiązań technicznych dla sieci komputerowych. Oferujemy produkty o wysokiej jakości opatrzone 25-letnią gwarancją producenta. 

Dostarczamy rozwiązania odpowiadające różnorodnym potrzebom Klientów. Oferujemy sieci zbudowane na komponentach miedzianych oraz światłowodowych, a także rozwiązania bezprzewodowe w zakresie dostarczenia sygnału do urządzeń końcowych (sieci WIFI)  jak i w zakresie użycia medium bezprzewodowego do realizacji połączeń o wysokiej przepustowości (radiolinie). Polecamy nasze sieci komputerowe oraz instalacje elektryczne wykonywane w Łodzi i Polsce Centralnej.

Do realizowanych projektów okablowania możemy zapewnić dostawę sprzętu aktywnego oraz jego konfigurację, w zależności od potrzeb Klienta.

Proponujemy także różnego rodzaju usługi elektryczne w Łodzi i okolicach, w tym instalacje elektryczne dla przemysłu i automatyki. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz terminowość. 

Dlaczego warto wybrać nas?

Twoje instalacje elektryczne

Ważnym aspektem jest dla nas dobry kontakt z Klientem, dzięki czemu udaje nam się spełnić oczekiwania zamawiających. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, by móc zaproponować najlepsze rozwiązania. Ponadto zawsze na bieżąco informujemy o postępach realizowanych przez nas prac. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:

 

ESPE » Sieci komputerowe

Call Now Button