Montaż instalacji elektrycznych

Instalacje elektryczne

Twoje instalacje elektryczne

Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych od etapu projektowania, poprzez nadzór kierownika robót, montaż, wykonanie pomiarów aż do opracowania pełnej dokumentacji powykonawczej.

Świadczymy usługi dla przemysłu, deweloperów, a także dla odbiorców indywidualnych. W każdym przypadku dbamy o wysoką jakość i terminowość prowadzonych prac.

Sieci komputerowe

Twoje instalacje elektryczne

Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie projektowania i budowy sieci LAN dla średnich i dużych odbiorców.

Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie projektowania i budowy sieci LAN dla średnich i dużych odbiorców.

Jesteśmy partnerem firmy COMMSCOPE globalnego dostawcy rozwiązań technicznych dla sieci komputerowych. Oferujemy produkty o wysokiej jakości opatrzone 25-letnią gwarancją producenta.

Utrzymanie ruchu

Twoje instalacje elektryczne

Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie utrzymania w sprawności instalacji elektrycznych. Możemy zagwarantować stałe wsparcie techników na terenie zakładu zleceniodawcy realizowane w systemie 24/7, lub doraźne serwisy obsługiwane przez mobilnych techników.

Pomiary elektryczne i termowizyjne

Twoje instalacje elektryczne

Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznych związane z budową nowych obiektów a także pomiary okresowe. Dysponujemy miernikami umożliwiającymi szybkie wykonanie różnorodnych testów instalacji. Coraz częściej odbiorcy przemysłowi do pakietu pomiarów obowiązkowych wymagają także dodatkowych form sprawdzenia bezpieczeństwa swoich instalacji. Takie czynności minimalizują pojawienie się usterek powodujących przerwy w działaniu produkcji. Stając na przeciw tym wymaganiom oferujemy wykonanie pomiarów termowizyjnych, które mają na celu wczesne wykrycie potencjalnych zagrożeń. W naszej ofercie są także specjalistyczne pomiary małych rezystancji i jakości uziemienia, które mają zastosowanie w obszarach automatyki przemysłowej.

Projektowanie instalacji elektrycznych

Twoje instalacje elektryczne

Oferujemy usługi związane z opracowaniem dokumentacji projektowej na różnych etapach jej opracowania. Od zebrania wymagań i przygotowania projektu budowlanego po opracowania wykonawcze i przygotowanie rysunków warsztatowych. Zespół projektowy zajmuje się także pracami związanymi z inwentaryzacją istniejących instalacji i wprowadzeniem zmian aktualizacyjnych do dokumentacji archiwalnych. Proponujemy usługi dla biur architektonicznych, a także dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Prefabrykacja rozdzielnic i elementów automatyki

Twoje instalacje elektryczne

W naszej ofercie znajdują się także usługi związane z przygotowaniem do montażu szaf rozdzielczych na podstawie gotowych projektów, a także według własnych opracowań. Naszą ofertę dopełniają rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Budowane są przez nas zawsze jako odpowiedź na szczególne wymagania klienta związane z automatyzacją produkcji lub kontrolą różnorodnych procesów.

ESPE » Montaż instalacji elektrycznych

Call Now Button