espe Mapa serwisu | Pomoc techniczna
kontakt
sieci komputerowe systemy teleinformatyczne
jesteś tutaj: strona główna > informacje o nas
informacje o nas
  Firma Certyfikacje i Programy partnerskie Referencje

Certyfikacje i Programy partnerskie

Molex Premise Networks

Status Partnera Molex Premise Networks zapewnia, że firma ESPE posiada konieczne doświadczenie i kwalifikacje do wykonania okablowania strukturalengo z wykorzystaniem elementów Molex i udzielenia klientowi długoletniej gwarancji.

Certyfikawany Instalator ZPAS

Posiadanie tego certyfikatu uprawnia do wykonywania sieci komputerowych zbudowanych z elenetów produkcji ZPAS objętych gwarancją producenta.

Brand-Rex International Partner

Uczestnictow w programie zapewnia o posiadaniu stosownej wiedzy i doświadczenia do budowy sieci strukturalnych zgodnie z obowiązującymi standardami, a także uprawnia do odjęcia instalacji gwarancją producenta.

CISCO Registered Partner

Uczestniczymy w programie partnerskim CISCO oferując klientom sprzęt sieciowy najwyższej klasy wraz ze wsparciem projektowym i wdrożeniowym.

Linksys Partner Connection

Klientom z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw oferujemy rozwiazania sieciowe Linksys.

Regionalna Izba Budownictwa

Jesteśmy członkiem Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi, dzięki czemu mamy bezpośredni kontakt z firmami oferującymi klientom usługi we wszystkich dziedzinach budownictwa i instalacji.

Stowarzyszenie Inżynierów Telekomunikacji

Nasi pracownicy zrzeszeni są w Stowarzyszeniu Inżynierów Telekomunikacji co świadczy o wykwalifikowaniu kadry i fachowości prowadzonych przez nas prac.

 

loga

 


dot na górę strony

 

 
strona główna informacje o nas oferta kontakt